3izb. slnečný byt vo vyhľadávanej a tichej lokalite

Bartókova ulica, Bratislava

3 izb. 85m2

€254.900

výmera bytu je 84,84 m2, z toho loggia 5,47 m2 a pivnica o výmere 1,54 m2.  

orientácia bytu je na východnú stranu smerom do zelene  

parkovanie je bezproblémové pred bytovým domom   

 

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU:  

Byt prešiel v roku 2018 rekonštrukciou v rámci ktorej boli vykonané nadštandardné úpravy podláh a stropu – odhlučnenie, vinylové podlahy. Taktiež boli kompletne vymenené elektrické rozvody, spravené stierky, vymenené plastové okná s izolačným dvojsklom a so žalúziami, nainštalované dvere značky Sherlock najvyššej bezpečnostnej triedy.    Byt má výbornú dispozíciu. Z predsiene, kde je veľký šatník s množstvom úložného priestoru vstúpite do priestrannej haly, odkiaľ vchádzate do každej miestnosti. Obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou a má výstup na zasklenú loggiu. Kuchyňa sa predáva vrátane všetkých elektrospotrebičov. Spálňa disponuje dostatkom priestoru, rovnako ako druhá izba, ktorá je vhodná napríklad na detskú či hosťovskú izbu, prípadne pracovňu. Všetky izby sú tiché a orientované do zelene.   Kúpeľňa a toaleta sú samostatné a murované. Sanita zostala v pôvodnom stave a je teda pripravená na realizáciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa.  

BYTOVÝ DOM:

Byt sa nachádza na 3. poschodí z 5tich zatepleného panelového bytového domu s 2 výťahmi. Na poschodí sa nachádzajú len 4 bytové jednotky. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v rokoch 2014-2016: zateplenie, obnova balkónov a spoločných priestorov, strecha, stúpačky. Aktuálne je naplánovaná výmena výťahov.

LOKALITA:  

Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto plnej zelene s výbornou dostupnosťou do centra mesta a kompletnou občianskou vybavenosťou.  V blízkosti nájdete Horský park a pamätník Slavín. Obyvatelia ocenia aj bohatú ponuku voľno-rekreačných aktivít v blízkosti domu. Do centra mesta je cca 8 min. autom a autobusová zastávka je v dosahu 2 minút od bytového domu.  

CENA: 254.900 €    

Kontakt: Mgr. Jana Lorencová, +421 910 347 797    

Uvedená cena je konečná, zahŕňa právny servis a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.