Veľkometrážny klimatizovaný dvojizbový byt

Tomášikova ulica, Bratislava

3 izb. 75m2

€259.900

výmera bytu je 74,75 m2, z toho loggia 3,60 m2

Orientácia bytu je na západnú stranu do tichého vnútrobloku, mimo rušnej ulice. Byt sa nachádza v centre mestskej časti Ružinov s kompletnou občianskou vybavenosťou (školy, škôlky, obchody, lekárne, pošta, reštaurácie, zastávky MHD) s vynikajúcou dostupnosťou nielen do centra mesta.

 

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU:  

Byt má výbornú dispozíciu. Z priestrannej predsiene sú samostatné vstupy do izieb, komory, kúpeľne a WC. Obývačka je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Kuchynská linka, vrátane elektrospotrebičov (chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska, elektrická rúra), bola kompletne vymenená minulý rok. Táto miestnosť je klimatizovaná. Ďalšia izba je momentálne využívaná ako detská izba. Táto izba bola stavebnou úpravou predelená, čím vznikol praktický a pohodlný spiaci kút. V prípade potreby sa dá tento priestor využiť ako priestorný šatník. Obe izby sú orientované do tichého vnútrobloku plného zelene. Byt disponuje kúpeľnou s vaňou a samostatnou toaletou, ktorá taktiež prešla rekonštrukciou. Z chodby je dostupná praktická komora, ktorá je veľkým plus tohto bytu. Vo všetkých miestnostiach je nová kvalitná vinylová podlaha položená v roku 2021.

Byt sa predáva kompletne zariadený.  

Parkovanie je riešené prenájmom parkovacieho státia v bytovom dome. V prípade záujmu je možné kúpiť veľkú samostatnú garáž (19m2) na Teslovej ulici (1minutu pešo od domu).  

NÁKLADY:

Benefitom sú nízke mesačné náklady na bývanie – 120€/ 2osoby, 150€/ 3 osoby.  

Internet a TV je dostupná od providera - Orange, Telekom a UPC.  

BYTOVÝ DOM:

Byt sa nachádza na 4. poschodí 8. poschodovej novostavby kolaudovanej v roku 2008 s výťahom.  Konštrukcia je železobetónový skelet s murivom.

LOKALITA:  

Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite Bratislavy – Ružinove.

Možnosť financovania HÚ, vieme zabezpečiť kompletný BEZPLATNÝ hypotekárny servis.

CENA: 259.900€

Kontakt: Mgr. Jana Lorencová, 0904 528 829

Uvedená cena je konečná, zahŕňa právny servis a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.