Jedinečný 3izb. terasový byt s krásným výhľadom

Žltá ulica, Bratislava

3 izb. 93m2

€470.000

BYT:

- výmera bytu je 93 m2, z toho terasa 20 m2 a pivnica na prízemí bytového domu o výmere 3 m2.

- orientácia bytu je na východnú stranu smerom do zelene na hrádzu a všetky izby sú orientované na túto stranu

- byt je klimatizovaný a v každé izbe sú namontované sieťky proti hmyzu

- parkovanie je bezproblémové na súkromnom garážovom státí 2x

 DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU:

Byt má skvelú dispozíciu, je veľmi dobre a vkusne zariadený a pripravený pre nových majiteľov. Po vstupe do bytu cez vchodové dvere sa nachádzame vo vstupnej chodbe. Po ľavej strane je vstup do obývacej časti spojenej s kuchyňou a výstupom na terasu. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi BOSCH (indukčná varná doska, umývačka, mikrovlnka, teplovzdušná rúra, chladnička s mrazničkou) je v kvalitnom a nadčasovom prevedení. Kuchyňa disponuje praktickým ostrovčekom a jedálenským stolom na mieru.

Obývačka obsahuje komfortnú sedačku, z ktorej je príjemný a nerušený vyhlaď cez veľkoformátové okná. Podlaha v priestore je v prírodnej dubovej farbe a je zladená s televíznou stenou. Príjemnú atmosféru podčiarkne bio krb.

Spálňa disponuje veľkorysým priestorom pre manželskú posteľ, nadštandardným a prakticky riešený rolldoorom, nočnými stolíkmi a toaletným stolíkom.

Druhá izba slúži aktuálne ako detská izba a môže byť využívať ako hosťovská izba, prípadne pracovňa.

Všetky izby sú tiché a orientované do zelene. Kúpeľňa a WC sú samostatné.

BYTOVÝ DOM:

Byt sa nachádza na 5. poschodí (najvyššom) bytového domu. Na poschodí sa nachádzajú len 3 byty, čo zabezpečuje maximálne súkromie a komfort bývania. Obyvateľom domu je k dispozícii odpočinková zóna a detské ihriská.

LOKALITA:

Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Slnečnice-VILADOMY plnej zelene a výbornou dostupnosťou do centra mesta. Obyvatelia ocenia aj bohatú ponuku voľno-rekreačných aktivít v blízkosti domu. V blízkosti nájdete Petržalskou hrádzu či Rusovské jazero. Do centra mesta je cca 10 min. autom a autobusová zastávka je v dosahu 3 minút od bytového domu.