Moderne zariadený 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v pokojnej lokalite

Jasovská ulica, Bratislava

3 izb. 69.62m2

€194.900

výmera bytu je 69,62 m2, z toho loggia 2,71 m2 a pivnica o výmere 1,37 m2 

orientácia bytu je na južnú stranu (do parku) a severnú s výhľadom na Bratislavský hrad, spálňa je orientovaná do tichého vnútrobloku

 

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU:  

Byt má výbornú dispozíciu. Zo vstupnej chodby so šatníkovou skriňou prejdete do priestrannej haly, ktorej steny sú doplnené dizajnovými drevenými dekoráciami. Tu je ďalšia vstavaná skriňa, pracovný kút a sedacia súprava na denný odpočinok. Z haly máte prístup do každej miestnosti. Spálňa disponuje dostatkom priestoru pre manželskú posteľ, komodu a „skrytý“ šatník. Obývacia izba je priestranná a minimalisticky zariadená. Tretia izba sa využíva ako pracovňa, no je vhodná aj ako detská alebo hosťovská izba, nachádza sa v nej rozkladacia posteľ. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi vrátane umývačky riadu. Z kuchyne je výstup na zasklenú loggiu. Kúpeľňa a WC sú samostatné, v kúpeľni je práčka so sušičkou.

 

Byt prešiel modernou rekonštrukciou v roku 2018. Nové rozvody elektriny, podlahy, obklady, sanita a vstavaný nábytok. Je zavedený optický internet ORANGE.

 

BYTOVÝ DOM:

Byt sa nachádza na 10-tom poschodí z 12-tich v zateplenom panelovom bytovom dome. Na poschodí sa nachádzajú len 4 byty. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: v roku 2011 zateplenie, strecha a výťah. Stúpačky, spoločné priestory a druhý výťah boli zrekonštruované v roku 2022. Obyvateľom domu je k dispozícii odpočinková zóna a detské ihrisko, ktoré je v blízkosti domu.

 

LOKALITA: 

Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na konci Petržalky plnej zelene a výbornou dostupnosťou do centra mesta. Vedľa domu je detské ihrisko, cukráreň, MŠ a ZŠ Turnianska, jasle Žehrianska, Tesco Express, predajňa Farm foods. V blízkosti sa nachádza jazero Draždiak, športový komplex a cyklo hrádza. Cez cestu je novovybudovaný komplex Slnečnice s ďalšími prevádzkami (zábavné centrum LEON, Billa), trhom, zdravotníckymi zariadeniami, veterinárnou klinikou, predajňou nábytku a ďalšie.

Do centra mesta je cca 9 min. autom a autobusová zastávka je v tesnej blízkosti bytového domu.

 

CENA: 194.900 €