3izb. byt s krásnym výhľadom pri Horskom parku

Bartókova ulica, Bratislava

3 izb. 84m2

€319.900

výmera bytu je 83,97 m2, z toho loggia 5,46 m2 a pivnica o výmere 1,55 m2.  

orientácia bytu je na západnú slnečnú stranu smerom na Dunaj a Karlovu Ves, izby sú orientované do parku  

parkovanie je bezproblémové pred domom

 

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU:  

Byt má výbornú dispozíciu. Z predsiene, kde je veľký šatník vstúpite do priestrannej haly, odkiaľ vchádzate do každej miestnosti. Obývačka je spojená s kuchyňou a má výstup na zasklenú loggiu. Spálňa disponuje dostatkom priestoru pre manželskú posteľ, skriňu a nočné stolíky. Druhá izba je vhodná napríklad na detskú či hosťovskú izbu, prípadne pracovňu. Všetky izby sú tiché a orientované do zelene. Kúpeľňa a WC sú samostatné.  

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v tomto roku, kde boli použité nadštandardné materiály

  • Nová elektrika a stierky v celom byte
  • Podlaha Egger, termostaticky polyuretán, vysoká odolnosť proti oteru a bola profesionálne odhlučnená (dlážka - InsulSound ultra+)
  • Kúpeľňa - umývadlo Duravit, batérie Hansgrohe PuraVida
  • WC - Duravit, splachovanie Geberit
  • Okna Rehau Synego, skla s vysokou čírosťou SGG Diamant
  • Zasklenie balkóna - posuvný systém
  • Bezpečnostné vchodové dvere ADLO

BYTOVÝ DOM:

Byt sa nachádza na 5. poschodí (najvyššom) zatepleného panelového bytového  domu. Na poschodí sa nachádzajú len 4 byty. Byt nemá spoločné steny so susedmi, čo zabezpečuje maximálne súkromie. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: zateplenie, obnova balkónov, strecha, stúpačky. Aktuálne prebieha výmena výťahov.   Obyvateľom domu je k dispozícii odpočinková zóna a detské ihrisko.  

LOKALITA:  

Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite Bratislava – Staré Mesto plnej zelene a výbornou dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti nájdete Horský park a pamätník Slavín. Obyvatelia ocenia aj bohatú ponuku voľno-rekreačných aktivít v blízkosti domu.  Do centra mesta je cca 10 min. autom a autobusová zastávka je v dosahu 3 minút od bytového domu.

CENA: 319.900 €