1-iz. byt s oddelenou kuchyňou, šatníkom a kobkou

Novohorská ulica, Bratislava

1 izb. 37,5m2

€164.900

výmera bytu je 35,5 m2 a pivničná kobka na poschodí 2 m2 

orientácia bytu je na západnú stranu smerom do tichého parku

 

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU:  

Byt sa predáva kompletne zariadený. Môžete sa tak rýchlo nasťahovať alebo v prípade investičnej kúpy, byt hneď prenajať. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, vďaka čomu získal výbornú dispozíciu! V byte sa oddelil priestor pre samostatnú kuchyňu s komorou. Kuchynská linka je kompletne vybavená: veľká chladnička s mrazničkou, plynový sporák s digestorom, elektrická rúra s mikrovlnkou a práčka.

V byte vznikol taktiež priestor pre veľkú manželskú posteľ a zároveň pre pohodlnú sedaciu súpravu. Nájdete tu aj praktický šatník. Izba aj kuchyňa sú tiché a orientované do zelene. V byte sú plastové okná s vnútornými i vonkajšími žalúziami. Toaleta s kúpeľňa sú oddelené, pri rekonštrukcii boli použité moderné a kvalitné materiály. V kúpeľni sa nachádza veľký sprchový kút. Veľkým benefitom je nadštandardná pivničná kobka, ktorá sa nachádza hneď vedľa vchodu do bytu.

BYTOVÝ DOM:

Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí 4. poschodového panelového bytového domu. Na poschodí sa nachádzajú len 4 byty. Bytový dom je zateplený, spoločné priestory prešli nedávno rekonštrukciou.

LOKALITA:  

Nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej lokalite Bratislava – Rača s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Do centra mesta je cca 15 min. autom a zastávka električky je v dosahu 5 minút od bytového domu. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

CENA: 164.900 €